טיסות ללונדון

ברוכים הבאים לעמוד טיסות ללונדון של אתר "לונדון לישראלים". כאן תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לדעת על הטיסה ללונדון עצמה. אילו חברות פופולריות טסות לשם? מהם המחירים הממוצעים? אילו שדות תעופה פועלים בלונדון ועוד טיפים והמלצות רבות. בואו נתחיל:

שדות תעופה וחברות תעופה בלונדון

כאשר מתכננים טיסה ללונדון מישראל (שאורכת כ-5 שעות טיסה), יש מגוון חברות תעופה לבחירה המציעות טיסות ישירות בין שתי המדינות. אחת החברות הבולטות היא אל על כמובן, המפעילה מספר טיסות יומיות מנמל התעופה בן גוריון בתל אביב לנמלי התעופה הית'רו וגטוויק בלונדון. חברה נוספת היא בריטיש איירווייז, המציעה גם היא טיסות ישירות בין תל אביב ללונדון.

לצד החברות הגדולות, ישנן גם חברות לואו-קוסט כמו וויזאייר ואיזיג'ט (טסה בעיקר לשדה התעופה לוטון), המאפשרות לנוסעים ליהנות ממחירים אטרקטיביים במיוחד, אך כרוכות בפשרות בנוגע לשירותים הניתנים במהלך הטיסה או למדיניות הכבודה.

בלונדון ישנם 3 שדות תעופה פופולריים (הית'רו, גטוויק ולוטון) וחברות תעופה רבות שיוצאות מישראל פועלות מהן לאורך כל השנה. תוכלו להמשיך בקלות משדות התעופה אל מרכז העיר באמצעות מגוון אפשרויות תחבורה, כולל רכבות, מוניות ואוטובוסים.

מחירי טיסות ללונדון מישראל

מחירי הטיסות מישראל ללונדון משתנים בהתאם למגוון גורמים, כגון עונת התיירות, הביקוש, חברת התעופה, ומועד ההזמנה. באופן כללי, ניתן למצוא כרטיסים במחירים שנעים בין 200 ל-600 דולר לכיוון, כאשר הממוצע נע סביב ה-400 דולר.

בעונות התיירות השיא, כמו חודשי הקיץ (יוני עד אוגוסט) וחופשות החגים (חנוכה, פסח וכריסטמס), המחירים נוטים להאמיר עקב הביקוש הגובר. בתקופות אלו, זה לא יהיה זה למצוא טיסות ללונדון ב-500 דולר ומעלה. לעומת זאת, בעונות האוף-סיזן, במיוחד בחודשי החורף (למעט תקופות החגים), ניתן לעתים למצוא טיסות ללונדון זולות יותר, עם מחירים שיכולים לרדת אפילו מתחת ל-300 דולר לכרטיס.

חשוב לציין שמחירי הכרטיסים עשויים להשתנות באופן משמעותי בהתאם למועד ההזמנה. ככל שמזמינים מוקדם יותר, הסיכוי למצוא מחירים נוחים גדל. הזמנה של מספר חודשים מראש יכולה להוביל לחיסכון משמעותי, בעוד שהזמנות של הרגע האחרון עלולות להיות יקרות בהרבה.

חברות הלואו-קוסט, כגון Wizz Air או EasyJet, מציעות כמעט תמיד מחירים תחרותיים במיוחד ומרבית הטיסות הזולות ביותר ללונדון הן של 2 חברות אלו. חשוב לזכור כמובן שאלו חברות לואו קוסט, מה שאומר מחיר הכרטיס לא כולל כלום וכל כל תוספת כמו מזוודה, שמירת מקום וכד', תאלצו לשלם תוספת.

 קיימות אפשרויות שונות לחיסכון, כגון חבילות נופש ודילים הכוללים טיסה ומלון שתוכלו למצוא באתרי סוכנויות גדולות כמו איסתא, הדקה ה-90 וכד'. גם גמישות בתאריכי הנסיעה ובימי ההמראה יכולה להשפיע על המחיר. טיסות באמצע השבוע לרוב זולות יותר מאשר בסופי שבוע, וכדאי לבדוק מחירים לתאריכים שונים סביב התקופה המתוכננת, כדי למצוא את המחיר האופטימלי.